همکاری با آریاهمراه

همکاری با آریاهمراه

از نگاه ما، نیروی انسانی، حیاتی‌ترین سرمایه‌ی هر سازمانی است که به نوآوری، بلندپروازی و فردایی روشن‌تر می‌اندیشد. در روزگاری که پدیده‌ی غم‌انگیز فرار مغزها، بسیاری از کسب‌و‌کارهای داخلی را از موهبت حضور نیروهای نخبه و مستعد ایرانی محروم کرده است، آریاهمراه، به عنوان یکی از پیشتازان فناوری‌های نوین در کشور، همواره می‌کوشد تا با جذب و حفظ نیروهای نخبه و نواندیش، بستری برای کارآفرینی و بهره‌مندی از کارشناسان داخلی فراهم کند. باورِ دیرینه‌ی ما به نیروی انسانی متعهد و متخصص، در طول یک دهه‌ی گذشته، پیوسته عاملی بوده است تا از بحران‌های اقتصادی، سرفرازانه سربرآوریم و شمار پرسنل خود را به بیش از ده برابرِ زمان تأسیس ارتقا دهیم. در حال حاضر، آریاهمراه، بدون احتساب شرکت‌های تابعه و همکار و مجموعه‌ی مشاوران داخلی و خارجی، بیش از 450 کارمند متخصص دارد که در بیش از ده واحد کسب‌وکار و پنج معاونت سازمانی به فعالیت مشغول هستند. ما به واسطه‌ی اهمیت ویژه‌ای که برای تخصص و تجربه قائلیم، همواره از استعدادهای نخبگان جوان در کنار تجربیات متخصصان حرفه‌ای به شکلی بهره‌ورانه بهره‌برداری می‌کنیم.

محیط کاری آریاهمراه، فضایی دوستانه، پویا، نوگرا و شایسته‌سالار است که بر پایه‌ی مشارکت و هم‌افزایی پایدار بنا شده است. از نگاه ما کار، زندگی است و رشد و بالندگی سازمانی، در کنار رشد و توسعه‌ی فردی یکایک کارکنان معنا می‌یابد. از این رو، به منظور به‌روزکردن دانش و مهارت‌های تخصصی پرسنل خود، کوشیده‌ایم با برگزاری حدود 000,70 نفرساعت دوره‌های آموزشی داخلی و بین‌المللی و دریافت صدها گواهینامه‌ی معتبر در حوزه‌های گوناگون فناوری و مدیریت، گام‌هایی موثر در راه توانمندسازی نیروی انسانی خود برداریم.

چنانچه شما هم در هر یک از زمینه‌های کاری مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT/ICT) دارای تخصص و تجربه هستید و به نوآوری و پیشرفت می‌اندیشید، می‌توانید با ارسال رزومه، ما را از توانمندی‌های خود آگاه کنید تا در صورت نیاز، به خانواده‌ی بزرگ آریاهمراه بپیوندید. 

 

 • متخصص شبکه

  1. مسلط به مفاهیم CCNP
  2. تسلط به تجهیزات Nexus
 • متخصص امنیت شبکه

  1. مسلط به تجهیزات FortiGate
  2. مسلط به Firepower
  3. آشنایی با مفاهیم AAA
  4. آشنایی با ELK
  5. آشنایی با Dot1X
 • متخصص مجازی سازی

  1. مسلط به مفاهیم VCP
  2. مسلط به مفاهیم VSAN
  3. آشنایی با تجهیزات ذخیره سازی
  4. آشنایی با تجهیزات HPE
  5. آشنایی با VRealize OM
 • متخصص سیستم های ذخیره سازی و پشتیبان گیری

  1. مسلط به تجهیزات ذخیره ساز EMC,HP
  2. مسلط به نرم افزارهای پشتیبان گیری (Veem Backup , Veritas )
 • متخصص سرویس های مایکروسافت

  1. مسلط به مفاهیم MCSE
  2. آشنایی با تجهیزات HPE
  3. آشنایی با امنیت لایه سرویس
 • متخصص زیرساخت مراکز داده

  1. مسلط به استانداردهای مربوطه
  2. مسلط به مفاهیم سیستم های برق و سرمایش
  3. مسلط به Structure cabling
 • دستیار پروژه

  1. مسلط به مکالمه و اصول نگارش به زبان انگلیسی
  2. مسلط به ICDL و MS project
  3. آشنایی با مفاهیم IT
  4. دارای روحیه تیمی