Menu

اخبار

آریاهمراه، حضوری پربار در نخستین نمایشگاه برترین‌های توسعه صنعت ساختمان

آریاهمراه، حضوری پربار در نخستین نمایشگاه برترین‌های توسعه صنعت ساختمان
برترین‌های حوزه‌ی صنعت ساختمان، در نخستین نمایشگاه برترین‌های توسعه صنعت ساختمان (CIDEX2018)، در روز سه‌شنبه، 11 اردیبهشت‌ماه 1397، در مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) گرد هم آمدند و آخرین دستاوردها و نوآوری‌های خود را در این عرصه‌ی مهم و اثرگذار به نمایش گذاشتند. در این نمایشگاه، آریاهمراه نیز به‌عنوان یکی از پیشگامان تراز اولِ پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمندسازی و راهکارهای یکپارچه‌ی ساختمان‌های بزرگ و مجتمع‌های چندمنظوره، مجموعه خدمات و راهکارهای جامع خود را در غرفه‌ی E123 در سالن E2 تالار مرکزی نمایشگاه، به معرض دید کارشناسان و متخصصان سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی ساختمان‌های بزرگ گذاشت. گفتنی است نمایشگاه CIDEX2018، به مدت چهار روز، از یازدهم تا چهاردهم اردیبهشت‌ماه در این مرکز نمایشگاهی غرب تهران دایر بود و خیل عظیمی از بازدیدکنندگان را از زمینه‌های گوناگون صنعت ساختمان تا شخصیت‌های مشهور سیاسی، فرهنگی، ورزشی و... به خود جذب کرد.   
 
نخستین نمایشگاه برترین‌های توسعه‌ صنعت ساختمان با مشارکت فعال بیش از 130 شرکت ایرانی، طی مراسمی با حضور بهمن عبداللهی، رئیس اتاق تعاون ایران و اعضای هیئت‌رئیسه، همچنین مدیرعامل بانک آینده و جمعی از مقامات کشوری و لشکری و ورزشکاران و قهرمانان پیشکسوت، صبح روز سه‌شنبه 11 اردیبهشت‌ماه، در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال گشایش یافت. گفتنی است این نمایشگاه در مساحتی به میزان 12700 مترمربع، در جهت بهبود فضای کسب‌وکار و نیز خروج بازار مسکن از رکود و معرفی آخرین نوآوری‌های این حوزه در میان شرکت‌های داخلی، پذیرای طیف گسترده‌ای از بازدیدکنندگان تخصصی حوزه‌ی صنعت ساختمان بود.
علی مطیع‌جهانی، مدیر اجرایی نمایشگاه توسعه صنعت ساختمان و معاون پشتیبانی و برنامه‌ریزی اتاق تعاون ایران اظهار داشت: امسال در راستای حمایت از کالای ایرانی، نخستین نمایشگاه برترین‌های صنعت ساختمان را در بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاهی ایران برگزار کردیم. وی در ادامه افزود: این نمایشگاه، به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین رویداد در نوع خود، در راستای بحث اشتغال‌زایی و نیز حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان برگزار شده و در پایان آن از برترین‌های حوزه‌ی صنعت ساختمان تقدیر خواهد شد. وی با تأکید بر اینکه هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه، حمایت از کالاهای تولیدی شرکت‌های داخلی بوده است، اشاره داشت: سعی شده در این نمایشگاه تنها از تولیدکنندگان داخلی دعوت شود تا برترین‌های حوزه‌ی خود را عرضه کنند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با حضور در نمایشگاه CIDEX2018، استقبال از این نمایشگاه را مثبت ارزیابی کرد و اشاره داشت: بدون تعاون هیچ کاری به سرانجام نمی‌رسد. حسن قاضی‌زاده هاشمی همچنین گفت: حضور تولیدکنندگان ایرانی در این نمایشگاه قابل‌توجه است و این مهم با همت ایرانی محقق شده است.
شایان ذکر است که در میان 130 شرکت حاضر در این نمایشگاه، آریاهمراه تنها شرکت فعال در عرصه‌ی پیاده‌سازی سیستم‌ها و راهکارهای یکپارچه‌ی ساختمانی بود. با توجه به تعدد و تنوع تجهیزات و سیستم‌های سخت‌افزاری ساختمان‌های بزرگ و عدم امکان نمایش همگی آنها در غرفه، آریاهمراه علاوه بر نمایش بخشی از تجهیزات، همچون سیستم اعلام و اطفای حریق، مجموعه راهکارهای خود را در زمینه‌ی هوشمندسازی و یکپارچه‌سازی سیستم‌های ساختمان در قالب مجموعه‌ای از پوستر و بنر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد. همچنین کارشناسان حرفه‌ای و مدیران آریاهمراه، ضمن ارائه‌ی مشاوره‌های فنی، بازدیدکنندگان را از طیف وسیع سیستم‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات ساختمان آگاه کردند و با اشاره به نمونه‌هایی از پروژه‌های موفق آریاهمراه در این زمینه، همچون پروژه‌ی ساختمان تجاری-تفریحی اطلس‌مال و نیز فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی، زمینه‌های اولیه‌ی همکاری را با دست‌اندرکاران و مجریان پروژه‌های ساختمانی فراهم کردند.
 
آریاهمراه امیدوار است برگزاری این نمایشگاه تخصصی، نقطه‌ی عطفی باشد در عرصه‌ی توسعه‌ و ترویج ساختمان‌های هوشمند و پیاده‌سازی سیستم‌های یکپارچه در مجموعه‌ی وسیعی از مجتمع‌های تجاری و چندمنظوره که هر روز با شتابی بسیار در نقاط گوناگون کلان‌شهرها پدیدار می‌شوند.