Menu

اخبار

آریاهمراه و شرکای خارجی خود در تله‌کام 2016

آریاهمراه و شرکای خارجی خود در تله‌کام 2016

حضور آریاهمراه در هفدهمین نمایشگاه تله کام، با مشارکت شرکای مطرح خارجی خود در حوزه ی مخابرات، یعنی Sepura، Rohil و LS Telecom، فرصتی ارزشمند در جهت ارائه ی راهکارها و پروژه های مهم آریاهمراه در صنعت مخابرات و شبکه، ایجاد کرد.

آریاهمراه به پشتوانه ی همکاری با برندهای مطرح جهانی در صنعت مخابرات و شبکه، از بزرگترین پروژه ی رادیویی کشور یعنی پروژه ی "تترا ی شهرداری تهران" که با همکاری Sepura و Rohil در حال اجراست رونمایی کرد و دمویی از این پروژه را در تله کام 2016 به نمایش گذاشت.

آریاهمراه همچنین آمادگی خود را برای تامین تجهیزات شبکه های فیبر نوری و همچنین طراحی، پیاده سازی و تامین تجهیزات شبکه های WiFi اعلام کرد.

در حوزه ی BigData، راهکار Pipline monitoring خطوط انتقال نفت و گاز رونمایی و ارائه شد. طبق این روش، خطوط انتقال نفت و

گاز از راه دور تحت کنترل و نظارت و در هر لحظه دیتای مدنظر به مرکز مخابره شده و براساس تحلیل ای دیتای عظیم تصمیمات مناسب مدیریتی و فنی اتخاذ می گردد و همچنین مشکلات احتمالی این خطوط قبل از بروز فاجعه شناسایی می گردند.


یکی از مهم ترین معضلات امنیتی کشور، استفاده از محصولات امنیتی غیربومی است که تاکنون  منجر به بروز فاجعه هایی نظیر "استاکس نت" گردیده است. به همین سبب، آریاهمراه محصول معتبر امنیتی خود یعنی ARMA SIEM را به بازدیدکنندگان معرفی نمود. این محصول امنیتی یک SIEM بومی ست که گواهینامه های لازم برای راه اندازی در SOC سازمان های مهم یعنی "افتا" و "پدافند غیر عامل" را کسب نموده است.

در حوزه ی "حمل و نقل هوشمند" آریاهمراه از "سیستم جامع پلاک خوان" رونمایی کرد و آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های "پردازش تصویر" مشابه اعلام نمود.

گره خوردن حوزه ی مخابرات و شبکه با مفاهیم جدید IoT و استفاده ی گسترده ی اپلیکیشن های اینترنت اشیاء از انواع شبکه های مخابراتی، ما را بر آن داشت تا راهکارهای "قرائت از راه دور کنتورهای هوشمند برق، آب و گاز" و "موقعیت یابی هوشمند (با قابلیت Fleet Management)" را در این نمایشگاه ارائه نماییم. ارائه ی دموی زنده از سیستم Tracking و Multi Scenario AMI  از بخش های جذاب غرفه ی آریاهمراه در تله کام 2016 بود.


آریاهمراه به عنوان یکی از پیشگامان حوزه ی ICT در کشور، در جهت گسترش دانش تخصصی در این حوزه و همچنین تربیت مدیران توانمند در سطح کلان کشور گام برداشته است. دپارتمان آموزش آریاهمراه با معرفی دوره های تخصصی خود در حوزه های مختلف ICT و همچنین حوزه های مدیریت سازمان ها و پروژه ها، در هفدهمین نمایشگاه تله کام حضوری فعال داشت.


برچسب ها : تلکام