فعالیت های گسترده آریا همراه در جنوب کشور
Menu

اخبار

فعالیت های گسترده آریا همراه در جنوب کشور

نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، الکترونیک، ارتباطات، سیستم‌های حفاظتی و امنیتی (الکامپ) با حضور استاندار خوزستان در محل نمایشگاه بین‌المللی اهواز در 28 فروردین 96 آغاز به کار کرد.

فعالیت های گسترده آریا همراه در جنوب کشور

در این نمایشگاه 80 شرکت از استان‌های تهران، اصفهان، یزد، خراسان رضوی، فارس و خوزستان حضور داشتند و به ارائه تازه‌ترین دستاوردهای خود در حوزه‌های ارتباطات، الکترونیک و... پرداختند. نمایشگاه الکامپ در قالب دو بخش‌ دولتی و خصوصی برگزار شد و در آن ادارات خدمات‌رسان و شرکت‌هایی که در تفاهم‌نامه همکاری وزارت ارتباطات و استان خوزستان شرکت داشته‌اند، حضور پیدا كردند.

شرکت آریاهمراه سامانه نیز به صورت مشترک با شرکت فراکامپیوتر (همکار جدید خود در استان خوزستان) در این نمایشگاه حضور یافت و از جدیدترین تکنولوژی‌های جهانی و روزآمد خود در حوزه‌ی امنیت شبکه پرده‌برداری کرد. آریا همراه اخیراً با کمک شرکت فراکامپیوترطرح اولیه پایلوت سیستم امنیتی SIEM را در استانداری خوزستان پیاده سازی نموده اند.

از بارزترین رویدادهای این نمایشگاه می توان به بازدید استاندار استان خوزستان از نمایشگاه و آشنایی با دستاوردهای آریا همراه اشاره کرد. هم‌چنین مسئولین متعددی از مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ملی حفاری، نفت و گاز مارون، پلیس فتای استان خوزستان، دانشگاه علوم پزشکی خوزستان و مدیر فناوری اطلاعات برق منطقه ای خوزستان ضمن بازدید از غرفه مشترک آریا همراه سامانه و شرکت فراکامپیوتر، با خدمات مشترک گسترده‌ در حوزه‌ی فناوری‌های اطلاعاتی و مخابراتی آشنا شدند.

03 اردیبهشت 1396 09:00

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: