Menu

اخبار

حضور آریا همراه در نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ،پالایش و پتروشیمی

حضور آریا همراه در نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ،پالایش و پتروشیمی

در این نمایشگاه طیف وسیعی از تکنولوژی و توانایی های صنعتی در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای جهان به نمایش گذاشته شد​. این نمایشگاه مهمترین نمایشگاه نفت و گاز در خاورمیانه از حیث تعداد شرکت کنندگان و نتوع است. این نمایشگاه بستری برای شرکتهای داخلی و بین المللی برای استفاده از فرصت های بزرگ در این صنعت و همچنین کسب اطلاع از تحولات در بازارهای محلی و جهانی ایجاد می کند.

در این نمایشگاه آریا همراه سامانه با شریک خود شرکت کنترل گاز اکباتان شرکت کرد و از آخرین فناوری های بومی در حوزه اینترنت اشیاء رونمایی کرد.

در این نمایشگاه نماینده آریا همراه سامانه مذاکراتی در قالب جلساتی با شرکت های دولتی و خصوصی برگزار کرد. یکی از مهمترین این نشست ها مابین مدیرعامل شرکت آریاهمراه سامانه با فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران و همچنین مخابرات و تلی متری شرکت انتقال گاز ایران بود.

شرکت آریا همراه سامانه دارای شهرت خوبی در همکاری با شرکت های نفت و گاز ایران همانند شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی اکتشاف نفت ایران دارد.