Menu

معرفی واحد

واحد اینترنت اشیا (IoT) شرکت آریاهمراه با توجه به دانش فنی و تجربه‌ی فراگیر این شرکت در حوزه‌های گوناگون ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعالیت‌های خود را در زمینه‌های گوناگونی توسعه داده است.  این واحد که تاکنون با همکاری شرکای توانمند داخلی و خارجی، تجارب موفقی در زمینه‌ی اجرای راهکارهای بومی‌شده داشته است، قصد دارد با شناسایی فرصت‌های موجود و همگام با رشد فناوری در صنایع مربوط، راهکارهایی مناسب بر اساس نیازمندی‌های مشتریان، فناوری‌های روز و با حداکثر کیفیت به همراه خدمات لازم ارائه نماید.
 
از ویژگی‌های این واحد برای ارائه‌ی خدمت به مشتریان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • طراحی و پیاده‌سازی سیستم به صورت یکپارچه  (End to End Solutions)
  • ایجاد امنیت در تمام لایه‌های سیستم
  • کاهش زمان ورود به بازار به‌واسطه‌ی بهره‌گیری از ساختارهای استاندارد و منعطف
  • طراحی سیستم به صورت Top-Down و ایجاد قابلیت مقیاس‌پذیری  (Scalability)
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت آریاهمراه در ارائه‌ی سرویس‌های اینترنت اشیا، قابلیت ارائه‌ی سرویس به‌صورت ابتدا تا انتها (End to End) بوده که یکپارچگی سرویس و نیز قابلیت توسعه‌ی افقی و عمودی آن را تضمین می‌نماید. این ویژگی به دلیل سابقه‌ی فعالیت آریاهمراه در حوزه‌های فناوری اطلاعات (IT) و ارتباطات (ICT) به‌دست آمده است.
اینترنت اشیاء

خدمات و راهکارها

واحد اینترنت اشیاء در شرکت آریاهمراه فعالیت خود را در حوزه‌های متنوعی گسترش داده است.سرویس‌های متعددی در حوزه IoT در دنیا عرضه می‌شوند که با توجه به شرایط بازار ایران، برخی از آن‌ها بیشتر مورد نیاز بوده که مهمترین آن‌ها عبارتند از: 

به لطف پیشرفت روز افزون کشور عزیزمان، شهرهای ما نیز هر روز بزرگتر و پرجمعیت تر شده و در این میان چالش های مربوط به زندگی و کار در این کلان شهرها نیز افزایش می یابند. دسترسی به انرژی، مواد غذایی، آب، هوای پاکیزه، حمل و نقل، سلامت و امنیت از جمله دغدغه های شهروندان و مدیران این شهرها می باشد. واحد اینترنت اشیاء شرکت آریا همراه با انگیزه افزایش کیفیت زندگی هموطنان عزیزمان، اقدام به ارائه راهکارهایی خلاقانه با کیفیت و مطمئن با کمترین هزینه می باشد.

پروژه ها

  • نصب و راه‌اندازی دستگاه کنتور هوشمند برق، شرکت مادرتخصصی فرودگاه‌های کشور، 1395

  • تأمین تجهیزات شبکه‌ی مخابرات نوری، مدیریت شبکه‌ی برق ایران، 1395

  • طراحی، تولید و تامین، نصب و تست و راه اندازی سیستم AMI کنتورهای Landis & Gyr و Actaris مشترکین مصارف سنگین شرکت برق منطقه ای سمنان، 93