Menu

معرفی واحد

واحد IoT شرکت آریا همراه سامانه با توجه به دانش فنی و تجربه کسب شده این شرکت در حوزه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، طراحی نصب و راه‌اندازی مراکزداده و امنیت شبکه فعالیت خود را آغاز نموده است.  این واحد که تاکنون با همکاری شرکای توانمند داخلی و خارجی، تجارب موفقی در زمینه‌ی اجرای راهکارهای مشابه داشته، قصد دارد با شناسایی فرصت‌های موجود و همگام با رشد تکنولوژی در صنایع مربوطه، راهکارهای مناسب را بر اساس نیازمندی‌های مشتری، تکنولوژی مناسب و با حداکثر کیفیت به همراه خدمات لازم ارائه نماید. از ویژگی‌های این واحد جهت ارائه خدمت به مشتریان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
  • طراحی و پیاده‌سازی سیستم به صورت یکپارچه (End to End Solutions)
  • ایجاد امنیت در تمامی لایه‌های سیستم
  • کاهش زمان ورود به بازار به واسطه استفاده از ساختارهای استاندارد و منعطف
  • طراحی سیستم به صورت Top-Down و ایجاد قابلیت مقیاس‌پذیری (Scalability)
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت آریاهمراه در ارائه سرویس‌های IoT، قابلیت ارائه سرویس به صورت ابتدا تا انتها (End to End) بوده که یکپارچگی سرویس و نیز قابلیت توسعه افقی و عمودی آن را تضمین می‌نماید. این ویژگی به دلیل سابقه فعالیت آریاهمراه در حوزه فناوری اطلاعات (IT) و نیز مخابرات (ICT) به دست آمده است.
اینترنت اشیاء

خدمات و راهکارها

واحد اینترنت اشیاء در شرکت آریاهمراه فعالیت خود را در حوزه‌های متنوعی گسترش داده است.سرویس‌های متعددی در حوزه IoT در دنیا عرضه می‌شوند که با توجه به شرایط بازار ایران، برخی از آن‌ها بیشتر مورد نیاز بوده که مهمترین آن‌ها عبارتند از: 

به لطف پیشرفت روز افزون کشور عزیزمان، شهرهای ما نیز هر روز بزرگتر و پرجمعیت تر شده و در این میان چالش های مربوط به زندگی و کار در این کلان شهرها نیز افزایش می یابند. دسترسی به انرژی، مواد غذایی، آب، هوای پاکیزه، حمل و نقل، سلامت و امنیت از جمله دغدغه های شهروندان و مدیران این شهرها می باشد. واحد اینترنت اشیاء شرکت آریا همراه با انگیزه افزایش کیفیت زندگی هموطنان عزیزمان، اقدام به ارائه راهکارهایی خلاقانه با کیفیت و مطمئن با کمترین هزینه می باشد.

پروژه ها

  • طراحی، تولید و تامین، نصب و تست و راه اندازی سیستم AMI کنتورهای Landis & Gyr و Actaris مشترکین مصارف سنگین شرکت برق منطقه ای سمنان، 93

  • نصب و راه اندازی دستگاه کنتور هوشمند برق، شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور، 1395